Fotografie

Osiedle Złoty Potok zlokalizowane jest w miejscowości Bydlino, w dynamicznie rozwijającej się gminie Słupsk. Samo pochodzenie nazwy miejscowości świadczy o bogactwie naturalnym okolicznych lasów – wywodzi się ona od słowa Bedleno, które swój rodowód ma w nazwie grzyba bedłka, inaczej popularnego gołąbka. Oprócz grzybów, lasy bogate są także w owoce leśne. W szczególności miłośnicy jagód znajdą tu raj na ziemi.

Poza bogactwem naturalnym, mieszkańcy Osiedla Złoty Potok znajdą tu również bezcenny spokój i komfort życia. Samo Osiedle zaprojektowane jest z myślą o wygodzie i z szacunkiem do portfela. Ponadto, bliskie położenie względem Ustki oraz Słupska i dobre skomunikowanie z tymi miastami pozwala na korzystanie z bogatej oferty kulturalnej, gastronomicznej, rozrywkowej oraz rekreacyjnej i sportowej. Również dostęp do usług medycznych oraz do administracji samorządowej nie stanowi problemu, bowiem w Słupsku mieści się Wojewódzki Szpital, szereg placówek medycznych, a także Urząd Gminy Słupsku, mający swoją siedzibę na ul. Sportowej.

Dobra lokalizacja, obfitość okolicznych lasów, bliskość morza, łatwy dostęp do usług, zarówno tych niezbędnych, jak i tych uprzyjemniających życie, wpływają na to, że Osiedle Złoty Potok staje się najlepszym miejscem do życia!

Opublikowane w:    

Inne szczegóły

  • Data dodania : 26 sty 2016