• gal-img
  • gal-img
  • gal-img
  • gal-img
  • gal-img

Jedyne. Niepowtarzalne. Moje mieszkanie.

Zakup własnego ”M” to punkt kulminacyjny w życiu większości ludzi. Oznacza stabilizację i dojrzałość. Szukając tego jedynego warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które będą nam towarzyszyć tak długo, jak będziemy chcieli tam mieszkać.

Najważniejsza jest lokalizacja. Każdy ma swoje preferencje, ale należy bezwzględnie określić, czy nieruchomość jest położona w dobrze skomunikowanym miejscu i jaka jest odległość od drogi głównej. Duże natężenie ruchu ulicznego powoduje ciągły hałas, nagromadzenie spalin i przede wszystkim stwarza zagrożenie, głównie dla dzieci.

Kolejnym ważnym aspektem jest okolica. Jeśli nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy, prosto z twojego snu to warto sprawdzić, czy pewnego dnia nie stanie obok niej duży hipermarket. Warto pytać o plany rozbudowy terenów okolicznych, bo każdy szanujący się sprzedawca powinien dysponować takim dokumentem.

Inną istotną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest droga, która prowadzi na posesję. Nie ma nic gorszego jak ciągłe sprzątanie nadeptanego błota w mieszkaniu, czyszczenie auta, a w najgorszych wypadkach wyciąganie zakopanego auta z terenów, które docelowo miały być ogrodem, albo drogą.

Kupując nieruchomość zawsze patrzymy na jej wygląd i to jak się prezentuje na tle innych okolicznych domów. Ile ludzi tyle upodobań, a stąd o krok do osiedla kolorowych dachów i pstrokatych płotów. Jeśli nie chcesz niespodzianki, dowiedz się, czy osiedle ma określone wymagania dotyczące wyglądu budynków i przestrzeni wokół nich.

Estetyka estetyką, ale znacznie ważniejsza jest minimalizacja kosztów utrzymania. Wydając oszczędności swojego życia na nieruchomość koniecznie trzeba policzyć, czy będziemy w stanie utrzymać nowy zakup. Czy nie okaże się, że mieszkanie w nowym M będzie niemożliwe ze względu na wysokie koszty eksploatacyjne.

Osiedle Złoty Potok to propozycja dla osób, które chcą mieć gwarancję dobrego wyboru nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkania, które Państwu oferujemy były komfortowe, eleganckie i energooszczędne. Wybraliśmy taką okolicę, ze względu na dobrą komunikację, niewielkie odległości od miasta i morza, ale też bezpieczną odległość od głównej drogi. Dostępny plan zagospodarowania Osiedla Złoty Potok jest świadectwem na to, że w bliskiej odległości od budowanych przez nas budynków nie zostaną ścięte lasy i nie zmieni się plan zagospodarowania. Wyznaczono także odrębny teren na wybudowanie kompleksu usług. Rozbudowujące się osiedle ma już drogę asfaltową, która prowadzi do każdej z posesji. Mieszkania, które Państwu oferujemy są przede wszystkim energooszczędne, co w perspektywie pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji.

Autor

Zdjęcie profilowe bydlino

Opublikowane przez bydlino / Administrator, bbp_keymaster

Obserwuj bydlino
lut 09, 2016