DSC_1844

Mieszkanie nad morzem nie tylko na wakacje

Kupno domu nad morzem kojarzy się z letnim wypoczynkiem. Jednak dobra inwestycja w nieruchomość procentuje przez cały rok.

Sezon letni powoli dobiega końca. Mimo to, widzimy nie słabnące zainteresowanie naszymi nieruchomościami. Nasi klienci pytają nas o szczegóły dotyczące lokalizacji, informacje na temat dojazdu do morza, bliskości dużych miast czy też dane techniczne odnośnie samej technologii budowy naszych domów.

Wiele tych pytań ma na celu rozeznanie się w możliwość inwestowania w nieruchomości na Pomorzu. W związku z tym, chcielibyśmy przedstawić kilka możliwości, jakie daje kupno naszych mieszkań.

Po pierwsze, oferowane przez nas domy są w całości budowane przy zastosowaniu technologii energooszczędnych. Energia i ciepło są tu pozyskiwane między innymi z paneli fotowoltaicznych, gruntownych wymienników oraz pomp ciepła. Jeśli więc decydujemy się na kupno mieszkania, w którym planujemy osiąść na stałe, szybko odczujemy zalety tych rozwiązań. Koszty eksploatacji będą znacznie niższe, co sprawi że początkowa kwota związana z kupnem nieruchomości z rynku pierwotnego, szybko się zwróci.

Po drugie, warto rozważyć kupno mieszkania pod wynajem. Z pewnością rejony nadmorskie są jednymi z najchętniej odwiedzanych przez turystów zarówno lokalnych, jak i zagranicznych. Obecnie wiele osób wybiera lokalizacje leżące w ustronnym miejscu, w pewnej odległości od popularnych kurortów, takich jak Ustka czy Sopot, jednak na tyle blisko morza, aby codzienny wypoczynek na plaży nie wiązał się z kłopotliwymi dojazdami. Dlatego też kupno mieszkania na Pomorzu w takiej lokalizacji jaką jest Bydlino, z pewnością okaże się trafioną inwestycją.

Obserwując wysokie zapotrzebowanie na wynajem mieszkań w tej okolicy, jesteśmy w stanie stwierdzić, że wielu turystów ceni sobie zarówno wysoki komfort kwater, jak i walory naturalne. Tego w naszym osiedlu Złoty Potok z pewnością nie brakuje – domy są otoczone zielenią, a w razie potrzeby udania się do większego miasta, niemal na wyciągnięcie ręki jest Słupsk, z centrami handlowymi i atrakcjami turystycznymi. Gdy natomiast będziemy chcieli udać się nad Bałtyk, takie miejscowości jak Ustka, Rowy czy Jarosławiec będziemy mieli w zasięgu kilkunastominutowej przejażdżki. To walory, które z pewnością docenią zarówno stali mieszkańcy, jak i osoby chcące wynająć domek na urlop.

W związku z powyższym, zapewniamy że wszelkie walory naszych energooszczędnych mieszkań można docenić przez cały rok. Zarówno w zimę, kiedy koszty ogrzewania są niższe od tych spotykanych w tradycyjnym budownictwie, jak i latem, kiedy położenie osiedla sprawi, że jego lokalizacja będzie idealna zarówno dla stałych mieszkańców jak i ewentualnych chętnych do wynajmu.

Autor

Zdjęcie profilowe bydlino

Opublikowane przez bydlino / Administrator, bbp_keymaster

Obserwuj bydlino
wrz 04, 2015